Kalkulator oc i ac - ubezpieczenie auta

Wpisy

 • czwartek, 08 września 2011
  • Wybierz tanie OC

   Jeśli należysz do kierowców, którzy dokładnie liczą swoje oszczędności i nie chcesz wyrzucenie pieniędzy za ubezpieczenie, zapraszamy do korzystania z kalkulatora ubezpieczenia OC, AC i NNW, przez co samodzielnie obliczysz wielkość składki w wielorakich towarzystwach ubezpieczeniowych. Nowinki w sieci umożliwiają również na porównanie innych propozycji ubezpieczeniowych, finansowych, a także dostawców internetu oraz operatorów komórkowych. Dla przeważającego odsetka osób pierwszorzędne jest jednak tanie OC.Minione lata przyniosły rewolucyjną zmianę na rynku ubezpieczeń samochodowych. Stało się to przede wszystkim za sprawą  nowych firm typu direct, które rozpoczęły swoją działalność nad Wisłą. Młode firmy przedstawiły klientom nową formę sprzedaży poprzez wygodne media masowej komunikacji, rezygnując z utrzymywania kosztownych biur oraz agentów, którym należy płacić prowizję. Pozwoliło to zaproponować klientom znacznie bardziej atrakcyjną cenę, w porównaniu do tradycyjnych ubezpieczycieli. Biorąc pod uwagę tanie OC, które nam proponują, możemy otrzymać bardzo zachęcającą ofertę. Szukając najtańszego OC, zdecydowanie musimy przebierać wśród tego typu towarzystw.Jeśli jesteś zainteresowany tanim OC, śledź ceny różnych ubezpieczycieli na stronach internetowych danych firm, które wyświetlą ostateczną wartość składki w ciągu sześćdziesięciu sekund. Wystarczy, że skorzystasz z kalkulatora ubezpieczeń samochodowych, wypełnisz formularz a po kilku sekundach wyświetli Ci się strona danych z proponowanymi składkami różnych ubezpieczycieli.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (2) Pokaż komentarze do wpisu „Wybierz tanie OC ”
   Tagi:
   Autor(ka):
   wurzel84
   Czas publikacji:
   czwartek, 08 września 2011 13:48
  • Która polisa na życie najlepsza?

   Terminowe polisy na życie są dużo tańsze, ponieważ wskazanie prawdopodobieństwa zgonu człowieka w określonym czasie, które szacuje się na podstawie tablic demograficznych, jest dziecinnie proste. Stąd też łatwe jest wyliczenie wysokości świadczenia, które będzie wypłacone z chwilą śmierci właściciela polisy na życie. Polisy bezterminowe charakteryzują się tym, że albo żyją wraz z właścicielem polisy do końca jego życia, albo ubezpieczony przerywa w dowolnej chwili umowę z firmą ubezpieczeniową odbierając w postaci tzw. wartości polisy na życie procent swoich składek pomniejszoną o koszty związane z ubezpieczeniem.W zależności od konstrukcji produktu oraz funduszu, jaki sobie klient wybrał, a także wieku ubezpieczenia, kwota ta może być dużo mniejsza od sumy wpłaconych składek lub również znacznie od niej wyższa. Można znaleźć niezliczoną liczbę publikacji poświęconych zastosowaniu polis na życie. Powiedzmy, że ubezpieczająca się osoba nie posiada żony ale ma konkubinę, z którą spłodził dwójkę nieletnich dzieci, a oprócz tego siostrę, samotną chorą rencistkę. Spisując testament, robi zapisy, mówiące co i ile komu ma zamiar przekazać. Po śmierci testatora, wykonując jego wolę, sąd dzieli jednak pozostawiony przez niego majątek zupełnie inaczej, ponieważ posiada obowiązek wziąć pod uwagę obowiązujące przepisy prawa spadkowego. Co z tego, że ubezpieczony zapisał w dobrej wierze 75 procent majątku konkubinie a tylko 1 % swojej chorej siostrze, skoro zgodnie z ustawą to jego dzieci mają prawo przejąć całość ubezpieczenia.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Która polisa na życie najlepsza?”
   Tagi:
   Autor(ka):
   wurzel84
   Czas publikacji:
   czwartek, 08 września 2011 13:38
  • Przetestuj kalkulator OC

   Wielkość składek OC będzie obliczona po przejściu kilku małych kroków w kalkulatorze OC. Następne kroki tego kalkulatora OC dotyczą zakupu polisy, co można uczynić bezpośrednio po obliczeniu stawki OC. Obliczanie składki ubezpieczenia OC rozpoczynamy od wybrania wariantu ubezpieczenia podstawowe.Po zaznaczeniu w kalkulatorze OC opcji która nas interesuje przystępujemy do podania informacji dotyczących auta. Musimy zaznaczyć typ auta: dostawczy oraz sposób jego użytkowania. Następnie należy podać, jak w pozostałych kalkulatorach OC markę wiek czy model a także dane określające rejestracji auta. Musimy wypełnić poza tym nasz wiek, płeć i miejsce zamieszkania. Kalkulator OC jest o tyle użyteczny, że sam uzupełnia konkretne dane. Na przykład, umieszczając w kalkulatorze oc kod pocztowy zgodny z naszym miejscem zamieszkania, kalkulator samodzielnie wypełnia informacje na temat miasta, powiatu, regionu i państwa, w jakim mieszkamy. Kalkulator OC ujmuje też zniżki ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej i lata bez wypadków. Na koniec obliczania stawki umieszczamy wysokość sumy gwarancyjnej OC. Po czym przechodzimy do końcowego wyliczenia.Jeżeli obliczone stawki OC są dla nas przyjazne możemy od razu przystąpić do podania bardziej szczegółowych danych, nieodzownych dozakupu polisy u najlepszego dla nas ubezpieczyciela. Ich wybór jest naprawdę spory, a wiele kalkulatorów OC od razu jest w stanie porównać ich propozycje dla konkretnych wymagań.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   wurzel84
   Czas publikacji:
   czwartek, 08 września 2011 13:28
  • Kalkulator AC bardzo pożyteczny

   Zakres polisy AC może być rozmaity i różna może być wysokość składki, dlatego przed podjęciem decyzji o zakupie warto dokładnie prześledzić propozycje, jakie oferują dane towarzystwa ubezpieczeniowe. Niezbędne byłoby dokładnie przyjrzeć się jakie zdarzenia polisa zawiera i co gwarantuje w ramach konkretnej umowy. Następnie wiedzę tę należy porównać z wielkością składki za polisę. By wyliczyć jej wysokość można skorzystać z kalkulatorów AC dostępnych w sieci www. Kalkulator AC jest doskonałą nowinką. Dzięki wczytanym informacjom na temat samochodu wyliczona szacunkowo składka nie powinna mocno różnić się od rzeczywistej kwoty, jaką będzie trzeba uiścić u danego ubezpieczyciela samochodów. Kalkulator AC można poszukać w witrynach www ubezpieczycieli, choć w sieci znajdziecie i takie, które obliczają składki AC dla różnych firm, dzięki czemu niezwykle wygodnie można porównywać oferty rozmaitych firm.Trzeba przede wszystkim pamiętać, że nie tylko wysokość składki jest istotna, ale i to to, jaki poziom ochrony gwarantują nam poszczególne ubezpieczenia. Istotną sprawą przy wyborze autocasco jest wysokość udziału własnego właściciela pojazdu. Składka za taką polisę jest zwykle niższa lecz trzeba zauważyć, że w przypadku likwidacji szkody, właściciel polisy ponosi jej koszty w zakresie, jaki był określony w umowie przez nas zawartej. Przed wydaniem pieniędzy wykorzystajmy niezwykle przydatne narzędzie, jakim jest kalkulator AC.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   wurzel84
   Czas publikacji:
   czwartek, 08 września 2011 13:19
  • Najtańsze autocasco przez sieć lub telefon

   Rozwój technologii powoduje wzrost bezrobocia tam, gdzie sprzęt może zastępować żywe osoby. W firmach ubezpieczeniowych wykupić można autocasco i inne ubezpieczenia drogą elektroniczną. Dzięki temu ubezpieczenie może mieć bardziej konkurencyjną cenę niż w firmach działających wyłącznie w tradycyjny sposób. Warto więc pogłówkować nad zmianą autocasco, jeśli nasz ostatni ubezpieczyciel nie robi czegoś, aby ulepszyć swoją ofertę i przespał nowinki technologiczne.Przy zakupie autocasco za pośrednictwem mediów elektronicznych jego cena jest zazwyczaj stosunkowo niska i nie musimy się bać o nasze położenie geograficzne.Koszt ubezpieczenia autocasco  nabywanego tradycyjnie jest tym większa, im większe miasto, w którym je nabywamy. Dzięki nowoczesnym udogodnieniom szczególnie młodzi, świeżo upieczeni kierowcy mogą oszczędzić nawet do jednaej piątej kosztu. spora to różnica, zwłaszcza jeśli płacimy za autocasco samochodów nowych i o dużej pojemności.Wykupując autocasco sposobem direct, nie obawiamy się o godziny otwarcia placówki. Wykup robimy z pozycji własnego krzesła i w pasującym nam momencie. Ubezpieczenie przez internet może być dokonywane o każdej porze nocy i dnia. Spytajmywięc naszego dotychczasowego ubezpieczyciela czy może zaproponować nam nowe, lepsze warunki, pokazując mu ofertę konkurencji. Jeśli  to go nie obejdzie, nic prostszego od skorzystania z propozycji konkurentów na rynku.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   wurzel84
   Czas publikacji:
   czwartek, 08 września 2011 13:02
  • Przemyśl ubezpieczenie domu

   Ubezpieczenie domu to jedno z najważniejszych działań podjętych po przeprowadzce do wynajętego lokalu lub zakupie własnego budynku. Nieruchomości są niezwykle drogie a zakup ubezpieczenia w podstawowym programie to przeważnie nieco ponad sto zł na rok. Za taką opłatę nie warto ryzykować, że gdy zastaniemy ograbiony dom, będziemy z naszego budżetu odkupować przedmioty. Ubezpieczenie domu nie jest drogie a pozwala spać spokojnie. Spośród ofert spokojnie znajdziemy taką, która idealnie spełni nasze wymagania z uwzględnieniem lokalizacji czy wyposażenia domu, a również będzie dostosowana do posiadanych przez nas środków. Ubezpieczenie domu jest dowodem rozsądku, odpowiedzialności i dbałości o plany własne oraz bliskich. Wiele ryzykownych sytuacji dotyczy właścicieli domów, którzy bagatelizują zagrożenie, gdyż uważają że pożar, zalanie, podtopienie czy kradzież na pewno ich nie spotka. Tego rodzaju myślenie jest niewłaściwe a życie najlepiej obrazuje fakt, że nieszczęścia mogą zaskoczyć wszystkich. Aby ułatwić sobie i rodzinie powrót do normalnego życia po okradzeniu domu lub jego destrukcji, przydałoby się mieć ubezpieczenie, z tytułu którego dostaniemy stosowne odszkodowanie. Ubezpieczenie domu ochrania dobytek naszego życia, a nabywane latami dobra wymagają mocnej opieki i odpowiedniego zabezpieczenia. Przyszłości nie sposób wyprzedzić a kradzieże i wypadki są każdego dnia, dlatego nie warto ryzykować i lepiej zawczasu wykupić stosowne ubezpieczenie domu.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Przemyśl ubezpieczenie domu”
   Tagi:
   Autor(ka):
   wurzel84
   Czas publikacji:
   czwartek, 08 września 2011 12:43
  • Ubezpieczenie auta dla drobiazgowych

   Ubezpieczyciel zwykle zastrzega sobie zdarzenia lub okoliczności, w których nie gwarantuje odszkodowania, przykładowo gdy kierowca był pod wpływem alkoholu, uczestniczył w off roadach lub rajdach, zostawił samochód z kluczykami lub dowodem rejestracyjnym w pojeździe, nie miał ważnego prawa jazdy lub w wypadku znacznego przekroczenia dozwolonej prędkości. Również brak ważnego badania technicznego pojazdu może stanowić podstawę do odmowy wypłaty odszkodowania z ubezpieczenia auta.Gwarantowana wartość na ubezpieczenie auta jest to gwarancja zabezpieczana przez ubezpieczyciela, że w wyniku kradzieży lub szkody całkowitej wypłaci wartość auta z chwili podpisania umowy lub wartość nowego auta - w przypadku ubezpieczania pojazdu nieużywanego. Udział własny to część sumy ubezpieczenia, który właściciel pojazdu zobowiązuje się pokryć z własnych dochodów przy likwidacji szkody. Gdy udział własny wynosi 15 %, to o tyle mniej gotówki zakład zwraca ubezpieczonemu. Jest wskazane rozważyć, czy tego typu oszczędność na składce jest warta kolejnych prawdopodobnych wydatków przy kradzieży pojazdu lub akcydentu.Kolejną rzeczą o której należy pamiętać przy umowie o ubezpieczenie auta jest powstrzymanie sumy ubezpieczenia. Działa to w ten sposób, że po otrzymaniu wypłaty, suma ubezpieczenia ulega zubożeniu o otrzymaną sumę konsumpcji. Wtedy samochód jest już ubezpieczony na mniejszą kwotę. Utrzymanie kwoty ubezpieczenia to zazwyczaj dodatkowo płatny wariant zwiększający składkę.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   wurzel84
   Czas publikacji:
   czwartek, 08 września 2011 12:28
  • Wyłoń swoje ubezpieczenie AC

   Ubezpieczenie AC pojazdu to nie jest łatwy temat. Nie ma jednego wariantu ubezpieczenia chroniącego od wszystkiego niedobrego co może nas spotkać w podróży. Niestety może się zdarzyć, że zawierając umowę ubezpieczenie AC tak naprawdę nie ubezpieczamy się od czegokolwiek - wyjątki i zastrzeżenia wymuszają fakt, że umowa staje się guzik warta a to zbyt niewielka wartość szkody, a to złe okoliczności wydarzenia itd.Zasadne jest skrupulatne prześledzenie podstawowych warunków ubezpieczenia AC i mądre porównanie jej z warunkami innych ubezpieczalni. Dobrze będzie zwrócić uwagę na zapisy dotyczące szkód nie objętych ubezpieczeniem. W szczególności upewnij się, czy zapisem jest objęta grabież. A jeśli tak, to w jakich okolicznościach i z jakimi obostrzeniami. Może trzeba będzie dopłacić też za ubezpieczenie szyb i ekstra wyposażenia.Warto korzystnie wybrać sposób zlikwidowania szkody: może to być bezgotówkowa naprawa w firmowym serwisie danej marki, lub ubezpieczyciela, albo przekazanie z ubezpieczalni gotówki na podstawie oceny eksperta. Wycena rzeczoznawcy może być odmienna od realnych kosztów naprawy na plus lub minus. W przypadku samochodów nowych, dobrze jest przemyśleć sposób naprawy w oficjalnym serwisie, by nie tracić gwarancji.Pewne towarzystwa już przy podpisaniu umowy ubezpieczenie AC nakłaniają do wybrania metody naprawy. Naprawa warsztatowa jest stosunkowo kosztowna w takich ubezpieczeniach. Założenie opcji wycena umniejsza składkę ubezpieczeniową. Wycena opłaca się w sumie tylko wówczas, gdy posiadamy zaprzyjaźniony serwis samochodowy, lub leciwe auto. Przy lepszych samochodach nie jest ona roztropna.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   wurzel84
   Czas publikacji:
   czwartek, 08 września 2011 12:10
  • Najkorzystniejsze ubezpieczenia majątkowe

   Ubezpieczenie majątkowe to konieczna dbałość o dobro ludzkie, często zdobywane już przez naszych przodków, to produkt doceniający inicjatywę i harówkę, dzięki któremu rzesze osób może zachować spokój ducha. Ubezpieczenie majątkowe to nie drogocenne rzeczy martwe, piękne gadżety, a ochrona ludzkiego losu, która może przecież zabezpieczać podstawowe środki do rozwoju i satysfakcji. Ubezpieczenia majątkowe to produkty utworzone z myślą o bezpieczeństwie człowieka, z jednej strony ochraniające przed kosztami materialnymi związanymi ze unicestwieniem lub straceniem majątku, a z drugiej chroniące interesy jednostek, które z powodu zrządzeń losu mogą zostać poszkodowane. Unikalny typ ochrony gromadzi w sobie ubezpieczenia mienia oraz odpowiedzialności cywilnej. Pozwól by spełnione marzenia nie zostału utracone. Już dziś zachowaj ich wartość po wieczność.Zapoznaj się z szeroką ofertą ubezpieczeń majątkowych i zabezpiecz lokale, elementy drobnej architektury, wierzytelności, zdobycze know how, monety i inne drogie rzeczy, tym samym chroniąc swoją przyszłość. Zabezpiecz twoje mienie już dziś i bądź pewien swojej przyszłości. Nie czekaj na zrządzenie losu. Niska składka ubezpieczenia pozwoli uchronić niekiedy cały dorobek kilkudziesięciu lat pracy. Oferty ubezpieczeń majątkowych są naprawdę roztropnym rozwiązaniem.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   wurzel84
   Czas publikacji:
   czwartek, 08 września 2011 11:59
  • Wyszukaj sposobne ubezpieczenia komunikacyjne

   Aby wyliczyć składkę na ubezpieczenie komunikacyjne, musimy wpisać w odpowiednie pola specjalnego kalkulatora wymagane dane z dowodu osobistego i dowodu rejestracyjnego auta. Mechanizm kalkulatora na tej podstawie wyliczy wartość składki, jaką będzie musiał płacić właściciel pojazdu w ramach przymusowego ubezpieczenia. Za pośrednictwem przeglądarki internetowej, zaraz po wyliczeniu składki ubezpieczeniowej można złożyć wniosek kontaktowy. Ubezpieczenie NNW to jeden z rodzajów całkiem dobrowolnego ubezpieczenia komunikacyjnego. Jego rozszerzona nazwa to ubezpieczenie od  nieszczęśliwych wypadków, co powoduje najczęściej można spotkać się w propozycjach towarzystw z nazewnictwem ubezpieczenie NNW.Na większości witrynach sieciowych dotyczących ubezpieczeń komunikacyjnych można poszukać narzędzia umożliwiające użytkownikom na obliczenie prawdopodobnej składki ubezpieczeniowej swojego auta. Tymi narzędziami są mniej albo bardziej rozbudowane, kilkustopniowe formularze składające się na kalkulatory ubezpieczenia komunikacyjne. Dzięki temu specjalista z danej jednostki ubezpieczeniowej może skontaktować się z właścicielem pojazdu. Warto nadmienić, że nasz blankiet kontaktowy szybko trafia bezpośrednio do odpowiedzialnego przedstawiciela towarzystwa ubezpieczeniowego, zamiast do pośrednika ubezpieczeniowego, który zawsze dodaje swoje prowizje. Oprócz obligatoryjnego ubezpieczenia komunikacyjnego OC, właściciel pojazdu może pokusić się na wykupienie ubezpieczenia AC, czyli Autocasco. Jest ono wielce popularnym ubezpieczeniem komunikacyjnym, które wykupują przede wszystkim skrupulatni posiadacze 4 kółek, zwłaszcza obawiający się na przykład grabieży.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   wurzel84
   Czas publikacji:
   czwartek, 08 września 2011 11:44